Rabat -15% z kodem MAMA15
Wpisując w koszyku kod MAMA15 otrzymacie -15% rabatu w dn 24-26.05
Koniec promocji za
dzień
godziny
minuty
30 dni na zwrot
darmowy zwrot w paczkomacie
darmowa wysyłka 3-5 dni roboczych

bez futra

Płaszcze zimowe bez futra


Gdy na termometrach pojawiają się zimowe temperatury pora na wybór odpowiedniego okrycia, które spełni wszystkie najważniejsze wymagania!  Aktualnie producenci odzieży proponują wiele modeli płaszczy, ale zdecydowanym hitem stały się płaszcze zimowe bez futra!


Płaszcz zimowy bez futra, czyli jaki? 


Każde zimowe okrycie powinno posiadać kilka cech, aby było wartościowe i spełniało swoją rolę. Na pierwszym miejscu jest zdecydowanie utrzymywanie ciepła - w zimę temperatury potrafią być naprawdę niskie, dlatego tak ważne jest, aby płaszcz, który wybierzemy był odpowiednio przygotowany na zimowe warunki atmosferyczne. W pierwszej kolejności powinien być bardzo ciepły. 
Damskie zimowe płaszcze bez futra powinny być także odporne na niespodzianki pogodowe, które mogą pojawić się w trakcie najzimniejszej z pór roku - mowa oczywiście o śniegu, ale także marznącym deszczu czy porywistym wietrze. Wykonane powinny być wobec tego ze specjalnych materiałów i specjalnie ocieplone. 


Płaszcze zimowe bez futra posiadają wszystkie z tych cech - są zatem wysoce funkcjonalne. Należy też zwrócić uwagę na fakt, że ponieważ nie posiadają futra, które w większości jest jedynie elementem ozdobnym to dużo łatwiej będzie utrzymać je w czystości i pięknym wyglądzie. Zamoczone futro nigdy nie będzie wyglądało już tak dobrze, jak za pierwszym razem, a im więcej razy trzeba je suszyć, tym gorzej zaczyna wyglądać. 

damskie płaszcze zimowe bez futra


Damskie płaszcze zimowe bez futra, czyli hit wśród zimowych okryć!


Futra wychodzą z mody, a na ich miejsce błyskawicznie wskoczyły płaszcze zimowe bez futra! Dlaczego? Futrzane elementy już się opatrzyły - gdy zostały wprowadzone robiły duże wrażenie i podobały się na całym świecie. Jednak po pewnym czasie zostały uznane za klasyczne elementy płaszczy i przestały robić wrażenie. Skorzystały na tym płaszcze bez ich dodatku, które okazały się ponadczasowe! 
Płaszcze zimowe bez futra nie są tak zobowiązujące oraz znaleźć można je w dużo większej ilości różnych wariantów - od krojów i długości zaczynając, a na kolorach i wzorach kończąc. Tego typu okrycia nigdy nie wyszły z mody i zawsze w niej pozostaną. Dostarczają one również szerokie pole do popisu jeśli chodzi o dobieranie dodatków takich jak szaliki, czy czapki, czego nie można powiedzieć o płaszczach z futrzanymi wstawkami - tego typu płaszcze posiadają już element dekoracyjny i nie można pozwolić sobie na zbyt wielkie wariacje. 

Rozmiary
Kolor
Cena
-
pixel