30 dni na zwrot
darmowy zwrot w paczkomacie
darmowa wysyłka 3-5 dni roboczych

Poznaj Nas

Tworzymy modę bez ograniczeń 

Posiadanie własnej szwalni sprawia, że nic nas nie ogranicza! Możemy szyć w dowolnych rozmiarach, kolorach i fasonach. Gdy dodatkowo stoi za nami wieloletnie doświadczenie rodzinnej firmy to możemy tworzyć modę dokładnie tak, jak tego chceMY (My i Wy!). Od początku istnienia marki słuchamy Waszych uwag, szyjemy modele, które chciałybyście zobaczyć w kolekcji i odpowiadamy na praktyczne potrzeby pojawiające się w czasie noszenia naszych płaszczy.

Z każdą nową kolekcją wciąż się rozwijamy. Co sezon wracają Wasze ulubione modele, a także pojawiają się nowe fasony szyte zgodnie z aktualnymi trendami. Nasz zespół ciągle pracuje nad tym, by ułatwić oglądanie naszych kolekcji, pokazać bijące mocno serce naszej firmy i zaprosić Was do świata Salme.

Misja

Tworzymy jakościowe ubrania w wielu fasonach i rozmiarach, aby każda kobieta mogła nosić to, na co ma ochotę. Salme to miejsce, w którym kupisz to, co Ci się podoba. Bez ograniczeń!

Wizja

Jesteśmy firmą rodzinną, która od lat dba o każdy detal. Zależy nam na jakości i fasonie naszych ubrań, sprawiając, że coraz więcej kobiet będzie nosić ubrania szyte w Polsce z najwyższą starannością. Jesteśmy pewni, że nasze płaszcze to te, które po wielu latach zostaną “pożyczone” i noszone z dumą przez Wasze córki!

Jakość

Nasze płaszcze szyjemy z włoskich tkanin, które sami wybieramy odwiedzając najważniejsze europejskie targi. Te jakościowe tkaniny zamieniają się w naszej szwalni w piękne płaszcze. W czasie procesu szycia czuwamy nad każdym detalem: od krojenia materiału po doszywanie metek i guzików, a także późniejsze pakowanie i magazynowanie.

Spacer po firmie

Nasza siedziba mieści się w Małopolsce, gdzie od lat prowadzimy rodzinną firmę. Do naszej dyspozycji mamy biuro, pracownie projektów i konstrukcji, wzorcownię oraz szwalnię, w której powstają wszystkie nasze ubrania. Nigdy nie zlecamy szycia do zewnętrznych podmiotów.

Wszystko zaczyna się w pracowni projektowej i konstruktorskiej. To tu podejmowane są decyzje o tym, które bestsellery wracają w nowej kolekcji oraz jak będzie wyglądała kolekcja sezonowa oparta o aktualne trendy.

Pomysły i rysunki z pracowni projektowej trafiają do wzorcowni, w której szyte są prototypy. Nad gotowym prototypem znów pochylają się projektanci i konstruktorzy, aby perfekcyjnie dopracować model. Ostateczny projekt zostaje zlecony do uszycia w szwalni. Tutaj przechodzi wieloetapowy proces - od krojenia materiału, przez szywanie poszczególnych elementów, po doszywanie metek, guzików, prasowanie i pakowanie.

Tak przygotowane ubrania trafiają do magazynu, w którym są układane na specjalnych półkach zapobiegających gnieceniu się materiału i zapewniających optymalne warunki do oczekiwania na podróż do jednej z Was.

pixel