Start sezonowej wyprzedaży do -35% 7.06
30 dni na zwrot
darmowy zwrot w paczkomacie
darmowa wysyłka 3-5 dni roboczych

Sposoby płatności i prowizje

W naszym sklepie dostępnych jest wiele popularnych form płatności:
Za pobraniem( płatność u kuriera)
Płacisz za zamówienie kurierowi przy odbiorze przesyłki.
Karta kredytowa
Akceptujemy karty Visa i Mastercard.W przypadku zwrotu towaru, kwota zostanie przelana z powrotem na rachunek Twojej karty kredytowej. Dane Twojej karty kredytowej są przesyłane za pomocą szyfrowania SSL. Dzięki temu wysokiemu standardowi bezpieczeństwa, zakupy w naszym sklepie za pomocą karty kredytowej są zawsze bezpieczne. Obsługą kart kredytowych  zajmuje się PayU

Przedpłata na konto bankowe

 Wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Na życzenie wystawiamy faktury proforma. Czas wpłynięcia pieniędzy na nasze konto to zazwyczaj 24 godziny od zlecenia przelewu licząc tylko dni robocze chyba, że przelew wykonany jest z banku w którym mamy konto, wtedy pieniądze są u nas w ciągu 5-10 minut.

 Dane do przelewu:

Salme

Adres: Dębowa Boczna 2 34-116 Spytkowice

Nasz bank: Pekao SA

Numer konta bankowego:76 1240 4197 1111 0010 8496 4220

 

Płatność elektroniczna przed odbiorem zamówionego towaru (płatność z góry).

Płatność za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Payu. Serwis ten umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu payu.pl . Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność.

Możesz zrealizować płatność przy użyciu karty kredytowej w systemie VISA visa jak i MASTER CARD master  . W celu dokonania płatności przy użyciu karty kredytowej należy podać wymagane informacje o karcie oraz posiadaczu karty oraz autoryzować transakcję kodem CVV lub CVC.

 

 

pixel