Rabat -15% z kodem MAMA15
Wpisując w koszyku kod MAMA15 otrzymacie -15% rabatu w dn 24-26.05
Koniec promocji za
dzień
godziny
minuty
30 dni na zwrot
darmowy zwrot w paczkomacie
darmowa wysyłka 3-5 dni roboczych

Sukienki na wesele – jak znaleźć odpowiednią kreację?

2022-05-13

Wesele to wydarzenie niezwykle ważne dla pary młodej, ale również dla gości. Między innymi przez swój strój goście pragną podkreślić ważność uroczystości.

Na co zwrócić uwagę wybierając sukienkę?

Niejednokrotnie wybierając sukienkę zastanawiamy się co powinno być priorytetem, czym powinnyśmy się kierować? Zapewne sukienka na wesele powinna być jednocześnie wygodna i dopasowana do figury. Niezwykle istotną rzeczą jest, abyśmy się w niej dobrze czuli, ponieważ spędzimy w niej kilka godzin i będziemy w tańczyć. Może być ona długa, krótka, obcisła, czy luźna – po prostu mamy w niej dobrze się czuć i dobrze wyglądać. Wybór eleganckiego materiału również podkreśli doniosłość wydarzenia. Jednak jest kilka zadać, na które należy zwrócić uwagę…

O czym wypada pamiętać…?

Od lat panuje przekonanie, że w kolor zarezerwowany dla panny młodej nie powinni ubierać się goście. Nie zaleca się wyboru przez gościa sukienki przypominającej stylem czy kolorem – przede wszystkim chodzi tutaj o biel i odcienie kremu - sukienkę młodej pani. Długie sukienki w tych kolorach z koronką , aplikacjami są raczej zarezerwowane dla głównej bohaterki tego dnia…a przede wszystkim chodzi tutaj o ty, by nie sprawić jej przykrości swoim podobnym wyglądem. Poza bielą kontrowersyjnym kolorem potrafi okazać się czasem również czerń, dlatego może lepiej unikać tych kolorów i wybrać sukienkę w jakimś innym kolorze.

Co ułatwi Ci dobór sukienki?

Zapewne ułatwieniem będzie, jeśli młoda para określiła na przykład charakter wesela. Wówczas można stylem podporządkować się pod ich wybór. Kolejnym aspektem, jest fakt czy pełnisz jakąś rolę na tymże weselu. Nie bez znaczenia jest pora roku, gdyż latem można pozwolić sobie na lekkie zwiewne tkaniny, kwiaty…

W naszym sklepie dostępna jest bardzo szeroka kolekcja sukien eleganckich, wieczorowych, koktajlowych, balowych, subtelnych, wykonanych w materiału wysokiego gatunku, długichkrótkich w różnych rozmiarach i odcieniach.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2022
pixel